Telefon Numarası

+90 312 441 53 01

Mail Adresi

info@sitikolinmega.com

Sık Sorulan Sorular

Diğer sorularınızı iletişim sayfasından iletebilirsiniz.

Sitikolin-Omega, Omega 3 yağ asitleri, DHA, EPA, Sitikolin ve diğer besin maddelerini içeren bir takviye ürünüdür. Kalp sağlığını destekler, zihinsel performansı artırır, bağışıklık sistemini güçlendirir ve metabolizma ile hücresel sağlık için fayda sağlar.

Genellikle önerilen günlük kullanım miktarı günde bir kez bir kapsüldür. Ancak, doktorunuzun önerdiği dozaja uymak önemlidir.

Sitikolin-Omega, genellikle 18 yaş ve üzeri yetişkinler için uygundur. Ancak, hamilelik veya emzirme dönemindeyseniz veya herhangi bir kronik sağlık sorununuz varsa, kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız.

Sitikolin-Omega genellikle iyi tolere edilir, ancak bazı kişilerde mide rahatsızlığı veya alerjik reaksiyonlar görülebilir. Herhangi bir yan etki yaşarsanız, derhal kullanımı bırakmalı ve bir sağlık profesyoneli ile iletişime geçmelisiniz.

Her birey farklıdır, ancak düzenli kullanımdan sonra bazı insanlar birkaç hafta içinde olumlu etkileri hissedebilirler. Ancak, tam etkilerin görünmesi kişiden kişiye değişebilir ve uzun vadeli kullanım tavsiye edilir.